محل تبلیغات شما

بیایید زندگی را اینگونه نگاه کنیم

خداوند دنیایی آفرید .گل .درخت.خاک.زمین.آب هوا و خیلی چیزهای دیگه مهیا ساخت و سپس انسان را آفرید و به او عقل درک هوشیاری و یک دنیا بخشید

همه اینها در خدمت انسان هستند  پس با این تفسیر باید بگوئیم مشکلی یا مشغله ای در دنیا وجود نخواهد داشت که انسان قادر به حل آن نخواهد بود

میدانید من میخواهم چی بگم؟؟؟؟

من میخواهم بگم به مشکلاتتان فکر نکنید همه اینها خرده سنگ هایی هستند در مقابل موجودیت انسانی.میخوام بگم این خرده سنگها را بزرگ نپندارید کافی کمی دقت کنید کافی زندگی کنید و این مشکلات را در کنار نگهشون‌دارید و زندگی را پیش ببرید .شما وقتی زندگی را پیش بردید به یکسری چاله هایی می رسید که باز باید از آنها عبور کنید و همچنان زندگی را پیش ببردیدالان میخوام بهتون بگم اون خرده سنگ هایی بودند که گفتم بگذارید یه کنارا  ،بردارید و بریزید داخل این چاله ها تا بتونید از چاله ها عبور کنید.

واقعیت اینه که انسان از ابتدای موجودیتش تا انتهای فرصتش که اسمش زندگیه با موانع یا چاله های زیادی روبرو میشه که نباید نباید کل فرصتش صرف از میان برداشتن خرده سنگها یا چاله ها بشه باید اصل هدف از زندگی شو در نظر بگیره نمی گم به مشکلات فکر نکنید نه نه منظورم اینه که یه کنار بزاریدشون تا وقتش برسه و حلش کنید.و اینا بدانید همه مشکلات حل خواهند شد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها